• SOČ

        • STREDOŠKOLSKÁ  ODBORNÁ  ČINNOSŤ - školský rok 2020/2021

          Ako_tvoriť_prácu_SOČ.pdf

          Metodika_SOČ_2019.pdf

          Súťažné_odbory_43.ročník.pdf

          SOČ_práca_šablóna.docx

           

          Videoblog o programe MediBang Pain Pro a ukážka kreslenia ART aj s výtvormi - žiačka Nelia Butsko, II.B

           

           

           

           

          Úspechy našich žiakov v posledných ročníkoch SOČ

          40.ročník – 2017/2018

          * celoštátne kolo SOČ - v kategórii Teória kultúry, umenie, umelecká, odevná tvorba – žiaci Norbert Engeľ, Dominika Prokopovičová, Anna Valašteková

          * 10.miesto v celoštátnom kole - v kategórii Hotelierstvo, gastronómia a cestovný ruch – žiačky Lucia Nagyová, Frederika Vargová a Dajana Chovancová

          * 1.miesto v krajskom kole - v kategórii Teória kultúry, umenie, umelecká, odevná tvorba – žiaci Norbert Engeľ, Dominika Prokopovičová, Anna Valašteková

          * 2.miesto v krajskom kole - v kategórii Hotelierstvo, gastronómia a cestovný ruch – žiačky Lucia Nagyová, Frederika Vargová a Dajana Chovancová

          * 3.miesto v krajskom kole - v kategórii Životné prostredie, geografia, geológia – žiaci Laura Vasilková, Alexandra Kuzmiaková

          * 3.miesto v krajskom kole - v kategórii Problematika voľného času – žiačky Paula Haboráková, Norbert Engeľ, Alžbeta Uličná

           

          39.ročník – 2016/2017

          * 3.miesto v celoštátnom kole - v kategórii Ekonomika a riadenie – žiačky Nikola Guľašová a Patrícia Adamková

          * 6.miesto v celoštátnom kole a nominovaná na účasť na celoštátni prrohlídku SOČ v Českej republike a reprezentáciu Slovenska na tejto súťaži - v kategórii Teória kultúry, umenie, umelecká, odevná tvorba– žiačka Juliana Laciová

          * 1.miesto v krajskom kole - v kategórii Teória kultúry, umenie, umelecká, odevná tvorba – žiačka Juliana Laciová

          * 1.miesto v krajskom kole - v kategórii Životné prostredie, geografia, geológia – žiaci Henrieta Haľková, Kamila Sedláková, Kristína Fečkaninová

          * 2.miesto v krajskom kole - v kategórii Ekonomika a riadenie – žiačky Nikola Guľašová, Patrícia Adamková

          * 3.miesto v krajskom kole - v kategórii Životné prostredie, geografia, geológia – žiaci Viktória Pasternáková, Veronika Zelinková, Lucia Libová

           

          38.ročník – 2015/2016

          * 2.miesto v krajskom kole - v kategórii Ekonomika a riadenie – žiačky Erika Knutová a Simona Hovancová

          * 2.miesto v krajskom kole - v kategórii Pedagogika, psychológia, sociológia – žiačky Klaudia Markušová, Kamila Sedláková a Henrieta Haľková

          * 3.miesto v krajskom kole - v kategórii Cestovný ruch, hotelierstvo, gastronómia – žiaci Radka Belišová a Samuel Rešetár

           

          37.ročník – 2014/2015

          * 1.miesto v krajskom kole - v kategórii Ekonomika a riadenie – žiačky Marta Džurňáková a Simona Suchárová

          * 2.miesto v krajskom kole - v kategórii Ekonomika a riadenie – žiak Michal Stašík,

          * 2.miesto v krajskom kole - v kategórii Problematika voľného času – žiačky Viktória Blašková a Denisa Badovská

          * 2.miesto v krajskom kole - v kategórii Stavebníctvo, geodézia, kartografia – žiaci Michal Fečák, Júlia Magerová a Ivana Fabiánová

          * 3.miesto v krajskom kole - v kategórii Životné prostredie, geografia a geológia – žiačky Zuzana Piskurová, Ivana Krafčíková a Jana Bakaľarová

           

          36.ročník – 2013/2014

          * 1.miesto v celoštátnom kole - kategória Problematika voľného času - žiačky Lenka Raslavská a Soňa Gajecká

          * 3.miesto v celoštátnom kole - v kategórii Hoteliérstvo, gastronómia a cestovný ruch – žiačky Martina Čmilňáková a Andrea Hrabovská

          * 4.miesto v celoštátnom kole - v kategórii Teória kultúry, umenie, umelecká, odevná tvorba – žiačky Júlia Magerová, Ivana Fabiánová, Lucia Borcovanová

          * 1.miesto v krajskom kole - v kategórii História, filozofia, právne vedy – žiak Daniel Čech

          * 1.miesto v krajskom kole - v kategórii Životné prostredie, geografia a geológia – žiaci Miriam Capová a Beáta Oľšavská

          * 2.miesto v krajskom kole - v kategórii Problematika voľného času – žiačky Lenka Raslavská a Soňa Gajecká

          * 3.miesto v krajskom kole - v kategórii Zdravotníctvo a farmakológia – žiak Michal Valiček

           

          35.ročník – 2012/2013

          * 5.miesto v celoštátnom kole – odbor Problematika voľného času – práca Kamenní strážcovia – žiak Daniel Čech

          * 5.miesto v celoštátnom kole – odbor Hoteliérstvo (HORECA), gastronómia a cestovný ruch – práca Pod hradbami Kamenického hradu – žiačky Silvia Dinisová, Veronika Molčanová

          * 1.miesto v krajskom kole – odbor Problematika voľného času – práca Kamenní strážcovia – žiak Daniel Čech

          * 1.miesto v krajskom kole – odbor Pôdohospodárstvo (Pôdohospodárstvo (poľnohospodárstvo, lesné a vodné hospodárstvo) – práca Škola 3.tisícročia – žiaci Adriana Vaňová a Richard Iľko

          * 1.miesto v krajskom kole – odbor Hoteliérstvo (HORECA), gastronómia a cestovný ruch – práca Po stopách partizánov v Slanských vrchoch – žiačky Martina Čmilňáková, Kamila Balogová

          * 1.miesto v krajskom kole – odbor Pedagogika, psychológia, sociológia – práca Pobyt v zahraničí – žiačka Katarína Sabolová

          * 2.miesto v krajskom kole - odbor Hoteliérstvo (HORECA), gastronómia a cestovný ruch – práca Pod hradbami Kamenického hradu – žiačky Silvia Dinisová, Veronika Molčanová

          * 2.miesto v krajskom kole – odbor Životné prostredie, geografia, geológia – práca Vyšné Ružbachy – žiačky žiačky Lenka Raslavská, Soňa Gajecká

          * 2.miesto v krajskom kole – odbor Ekonomika a riadenie – práca Dress code – nová cesta marketingu – žiačky Andrea Bartkovská, Štefánia Mišková a Lucia Kračinovská

          * 3.miesto v krajskom kole – odbor Stavebníctvo, geodézia a kartografia – práca Študentský azyl – žiaci Daniel Čech, Michaela Desiatniková

          * 3.miesto v krajskom kole – odbor Teória kultúry, umenie, umelecká a odevná tvorba – práca Svadovné zvyky po 1.svetovej vojne v obci Oľšov a obci Fričkovce – žiačky Anežka Hudáková, Lucia Bučková

           

          34.ročník – 2011/2012

          * 2.miesto v krajskom kole – odbor Problematika voľného času – práca Umenie za kulisou spoločnosti – žiak Marek Turčok

          * 2.miesto v krajskom kole – odbor Hotelierstvo a cestovný ruch – práca Mikroregión Minčol – žiačky S.Dinisová, V.Molčanová

          * 3.miesto v krajskom kole – odbor Hotelierstvo a cestovný ruch – práca Za krásami Pienin – žiačky A.Bartkovská, A.Hudáková

          * 3.miesto v krajskom kole – odbor Teória kultúry, umenie, umelecká a odevná tvorba – práca Krása folkóru našich predkov – žiačky Š.Pekár-Hudáková, M.Lichvarčíková

          * 3.miesto v krajskom kole – odbor Pedagogika, psychológia, sociológia – práca Súrodenecká žiarlivosť – žiačka M. Valancová

           

          33.ročník – 2010/2011

          * 2.miesto na celoštátnom kole – odbor Problematika voľného času – práca Využívanie voľného času v školskom internáte – žiačka Š. Pekár-Hudáková

          * 1.miesto na krajskom kole – odbor Problematika voľného času – práca Využívanie voľného času v školskom internáte – žiačka Š. Pekár-Hudáková

          * 1.miesto na krajskom kole – odbor Pedagogika, psychológia, sociológia – práca Špecifické rituály dospievania mladých ľudí v rôznych kultúrach – žiaci M. Valancová, L. Minčáková, V. Valancová

          * 2.miesto na krajskom kole – odbor Hotelierstvo a cestovný ruch – práca Potulky po očarujúcich lokalitách Zamaguria – žiačky M. Vrábľová, Š. Pekár-Hudáková

          * 3.miesto v krajskom kole – odbor Ekonomika a riadenie – práca Zmaturujem a čo ďalej? – žiaci A.Kucková, K.Pigulová

          * 2.miesto na regionálnom kole – odbor Chémia, potravinárstvo – práca Kaviareň zdravia – žiaci B. Peregrinová, J. Botko, P. Mašlej

          * 3.miesto na regionálnom kole – odbor Geovedy – práca Írsko z pohľadu našich sŕdc – žiaci L. Homoláková, M. Halická

           

          32.ročník – 2009/2010

          * 2.miesto v krajskom kole – odbor Ekonomika a riadenie – práca Nie sme iba škola – žiaci A.Kucková, K.Pigulová, P.Mašlej

           

          31.ročník – 2008/2009

          * 1.miesto v krajskom kole – odbor Problematika voľného času – práca Krídla mladosti – M.Wittnerová, Ž.Wittnerová, A.Kundračiková

          * 4.miesto na celoštátnom kole a cena prednostky KŠÚ v Žiline – odbor Problematika voľného času – práca Krídla mladosti – M.Wittnerová, Ž.Wittnerová, A.Kundračiková

          * 2.miesto v krajskom kole – odbor Teória kultúry, umenie, umelecká, odevná tvorba – práca Žena – večná inšpirácia umelcov – žiaci V.Kaňuchová, I.Frimmerová, E.Banková

          * 3.miesto v krajskom kole – odbor Ekonomika a riadenie – práca Podnikateľský zámer – Zriadenie predajne a tvorivej dielne na výrobu paličkovanej čipky v rozsahu voľnej živnosti – žiačka L.Janková

          * 3.miesto na obvodnom kole – odbor Geovedy (geografia, geológia, geodézia) – práca Košice a ich pýcha botanická záhrada – žiaci K.Verbovská, A.Lokajová, Ľ.Markovič

          * 3.miesto na obvodnom kole – odbor Pedagogika, psychológia, sociológia – práca Nebezpečenstvo internetových známostí – žiačka D.Semanová

           

          29.ročník – 2006/2007

          * 1.miesto v krajskom kole – odbor Teória kultúry, umenie, umelecká, odevná tvorba – práca Speculum Mundi – Zrkadlo sveta – žiaci J.Betková, M.Bolešová, L.Džopková

          * 4.miesto na celoštátnom kole a cena KSU v Nitre – odbor Teória kultúry, umenie, umelecká, odevná tvorba – práca Speculum Mundi – Zrkadlo sveta – žiaci J.Betková, M.Bolešová, L.Džopková