• Podujatia

   •  

    V ŠKOLSKEJ LAVICI

    Milí žiaci,

    v mene ŠP by sme vám radi predstavili náš novo rozbehnutý podcast s názvom V školskej lavici. Zaujímavé rozhovory s našimi učiteľmi, ale aj s ďalšími inšpiratívnymi osobnosťami nájdete práve tu. Prinášame pikošky a rôzne rady, ktoré si určite radi vypočujete. Nezabudnite nás sledovať aj na našom instagrame, aby vám neunikli žiadne novinky.

    Podcast nájdete dostupný na 3 platformách:

     

    PROJEKT QWEL

    Milí žiaci,

    Potrebujete doučovanie alebo chcete niekomu nezištne pomôcť?

    Naša ŽŠR rozbehla nový projekt QWEL, vďaka ktorému si môžete vzájomne pomáhať a upevňovať vzťahy na škole.

    Neváhajte a zapojte sa aj vy do tohto projektu. Môžete sa prihlásiť ako lektori, alebo ako študenti, ktorí potrebujú doučovanie. Stačí vyplniť dotazník, vďaka ktorému sa zaregistrujete a my vám nájdeme lektora/študenta.

    https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdveSNHItusXNHOeDbI4QmaqLyPqlxyfra6T6I1xIFG7LCaug/viewform

     

    MIKULÁŠSKA BESIEDKA

    Ani tento rok sme nezabudli spoločne osláviť sviatok svätého Mikuláša. Žiacka školská rada si pripravila pre svojich spolužiakov online Mikulášsku besiedku s úmyslom oddýchnuť si od  každodenných školských povinností a učenia sa. Pre žiakov boli pripravené rôzne aktivity s prichádzajúcou vianočnou tematikou.

    Ďakujeme všetkým zúčastneným žiakom a triednym učiteľom za ich čas a ochotu sa zapojiť do tejto aktivity. Veríme, že ste sa aspoň trochu zabavili a naladili sa s nami na tú správnu vianočnú nôtu.

    V neposlednom rade patrí naša vďaka pánovi riaditeľovi a vedeniu školy za ich podporu a možnosť zrealizovať túto myšlienku. Úprimne si vážime, že im záleží nielen na našom vzdelaní, ale aj na psychickej pohode a vzájomných vzťahoch v kolektíve.

     

    VOĽBY DO ŽIACKEJ ŠKOLSKEJ RADY

    výsledky_volieb_ŽŠR